Pi Home, kendini benzersiz ve yüksek kaliteli ev dekorasyon ürünleri sunmaya adamış bir şirkettir. Yılların verdiği tecrübe ile yaşam alanlarınız için estetik ve işlevsellikte en iyisini sizlerle buluşturmak için çabalıyoruz. Firma olarak sizlere sunduğumuz ürünler ile evinizi dekoratif olarak bambaşka bir boyuta dönüştürürken, ürünlerde kullanılan malzemeler ile daha sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralıyoruz. Kadın girişimciler olarak üretimin her alanında geleneksel, el yapımı, eski yöntemlerin faydalarını kaybetmeden günümüzün getirdiği teknolojik yenilikleri sizlere sunuyoruz. Ürünlerimiz Amerika ve Avrupa gibi dünyanın kabul ettiği kalite standartlarında, sizlerin mutluluğu düşünülerek üretiliyor. Ürünlerimiz çevre dostu, tamamen doğada çözünebilir ve çok uzun ömürlü kullanım içindir.

Toptan almak istediğiniz ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üretilecek ürünlerde kişiselleştirme konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Pi Home; daha çevreci, daha sağlıklı, daha mutlu, daha huzurlu bir ev için.

Biz Kimiz...

Misyonumuz

Misyonumuz, yenilikçi ve kişiselleştirilmiş dekor çözümleriyle mekanları büyüleyici ve ilham verici ortamlara dönüştürmek, müşterilerimizin beklentilerini aşmak ve unutulmaz deneyimler yaratmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, benzersiz yaratıcılığımız, detaylara gösterdiğimiz özen ve olağanüstü sonuçlar sunma konusundaki kararlılığımızla tanınan, olağanüstü dekorasyon hizmetleri için önde gelen yer olmaktır. Duyguları harekete geçiren ve onları deneyimleyen herkes üzerinde kalıcı bir etki bırakan alanların şekillendirilmesinde itici bir güç olmayı arzuluyoruz.

Neler Sunuyoruz...